Restauracja Pałacowa

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godziny 12.00 do 20.00 oraz w sobotę i niedzielę od 10.00 do 20.00.

Rezerwacja stolików

+48 785 251  162

 

Restauracja Pałacowa mieści się w reprezentatywnych wnętrzach Pałacu Nowego. Wszystkie dania oraz desery przygotowywane są w kuchni i cukierni pałacowej. Nasze specjały wytwarzane są z naturalnych produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Pasja i zaangażowanie naszego personelu pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni pozwolą Państwu delektować się wyśmienitą kompozycją smaków.

Do dyspozycji gości Restauracji oddajemy trzy piękne sale urządzone z pałacowym rozmachem. To sala zielona w eklektycznym stylu z widokiem na parkową, południową część ogrodu angielskiego. To także neoromantyczny kameralny salonik błękitny z osobnym balkonikiem, a także elegancka, eklektyczna sala kominkowa. Goście mogą skorzystać także z przytulnego wykuszu pełnego zieleni i kwiatów.

Menu Restauracji Pałacowej

Przystawki

Sałatki

Zupy

Zupy sezonowe

Dania dla dzieci

Dania główne

Ryby

Dania wegetariańskie

Dania wegańskie

Desery

Lody

Dodatki

Napoje gorące

Napoje gorące – dodatki

Napoje zimne

Kosze piknikowe

Kosz piknikowy

Do wyboru są dwa rodzaje menu – w każdym znajduje się pieczywo – bagietki lub tortille, owoce sezonowe i sałatki lub warzywa z dipami, a także słodka przekąska, np. croissanty.

Jest woda i soki – do wyboru. W koszu są także wszystkie niezbędne do piknikowania akcesoria (sztućce, serwetki, talerze), a także koc.  Koszyki piknikowe dostępne są w wersji dla 2 lub 4 osób (cena 49 zł i 99 zł). Od każdego kosza pobierana jest zwrotna kaucja w wysokości 50 zł (w gotówce).

Kosze rezerwujemy z jednodniowym wyprzedzeniem pod numerami telefonów +48 785 251 162 i +48 785 250 182.

Miejsca na piknik wystarczy dla wszystkich – sam park pałacowy to obszar 36 ha, na którym oprócz bujnych lasów znajdują się ogrody zaprojektowane przez słynnego pruskiego ogrodnika – Petera Josepha Lennego.  Jest tu malowniczy ogród włoski, czyli ostromeckie rozarium, przestronna polana na tyłach Pałacu Nowego, czy też bardziej ustronne miejsca za tarasami Pałacu Starego.  Przy alejach parkowych stoją też ławeczki.  W spacerach pomocna będzie nasza mapka parku dostępna przy wejściach do obu Pałaców. W niej, oprócz ciekawostek związanych z Ostromeckiem, znajdziecie zaznaczone trasy spacerowe i ciekawe okazy drzew i krzewów. 

Zaproście znajomych, przyjedźcie całymi rodzinami i odpocznijcie wśród przestronnych łąk i wiekowych drzew.

Wypożyczalnia działa od maja do października.

Pałacowa karta podarunkowa

Idealny pomysł na prezent! Pałacowa Karta Podarunkowa to atrakcyjna forma prezentu do zrealizowania przez cały rok i w dogodnej dla Państwa opcji. Kartę można kupić w Pałacowej Restauracji. Wartości kart: 50 PLN i 100 PLN z możliwością zwielokrotnienia.

Formy wykorzystania karty podarunkowej:

Skip to content