Przejdź do treści

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 16 wygodnych, stylowo urządzonych pokoi gościnnych, umiejscowionych w klasycystycznym Pałacu Nowym z nieodpłatnym parkingiem na terenie kompleksu pałacowego.

Zarezerwuj pokój

tel. +48 785 250 182

Zadzwoń w godz. 10.00 – 20.00

recepcja@palaceostromecko.pl

Zarezerwuj przez Booking.com >

Osiem pokoi znajduje się od strony północnej, dziesięć – od strony południowej z widokiem na zabytkowy park. Każdy pokój posiada łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową, suszarkę, środki higieny oraz ręczniki, telefon z bezpośrednim połączeniem z recepcją, bezpłatny dostęp do Internetu, biurko stanowiące komfortowe miejsce do pracy.

Do pokoi, które spełniają potrzeby gości biznesowych oraz podróżujących z rodziną podajemy wodę mineralną z lokalnego XVI-wiecznego źródła Marii.

Urozmaicone śniadania serwowane są codziennie w godzinach od 8:00 do 10:00 (na życzenie Klienta od godziny 7:30) w Restauracji Pałacowej specjalizującej się w wyśmienitych daniach kuchni regionalnej, na które serdecznie zapraszamy każdego dnia do godziny 20:00.

Nasza recepcja zadba o komfortowy pobyt. Zamówimy taksówkę, udzielimy niezbędnych informacji, zaproponujemy ciekawe miejsca do zwiedzania.

Dodatkową atrakcję stanowi 36-hektarowy park, którego zaciszne zakątki i słoneczne polany sprzyjają relaksowi oraz aktywnemu wypoczynkowi. Kolejną atrakcją Zespołu Pałacowo Parkowego w Ostromecku jest barokowy Pałac Stary z unikatową kolekcją zabytkowych fortepianów.

Cennik:

pokój jednoosobowy – 200 zł, pokój dwuosobowy – 300 zł, pokój trzyosobowy – 350 zł; dostawka – 100 zł od osoby. W cenę wliczone jest śniadanie.

Doba hotelowa trwa od 15.00 do 11.00.

Widok na ogrody projektowane przez Petera Josepha Lennégo, wybitnego pruskiego planisty i architekta krajobrazu.

Plac zieleni. W tle pałac nowy.

Pałacowa karta podarunkowa

Idealny pomysł na prezent! Pałacowa Karta Podarunkowa to atrakcyjna forma prezentu do zrealizowania przez cały rok i w dogodnej dla Państwa opcji. Kartę można kupić w Pałacowej Restauracji. Wartości karty 100 PLN z możliwością zwielokrotnienia.

Formy wykorzystania karty podarunkowej: