Przejdź do treści
14 listopada, 2023

Gordonowskie Zaduszki jazzowe

19.11.2023 godz. 12.00 / Pałac Nowy Ostromecko
Bilety: 30 zł dostępne w recepcji Pałacu
Konieczna rezerwacja miejsc: recepcja@palaceostromecko.pl

Zapraszamy gorąca na niezwykle uduchowione jazzem i pięknem improwizowanej muzyki Zaduszki jazzowe – tym razem w Pałacu Ostromecko – w ramach koncertu gordonowskiego dla rodzin. Ten wyjątkowy czas spędzimy z Milo Manią – formacją dwóch wspaniałych muzyków, którzy tworzą własne utwory i rozwijają je w przebogatych, intymnych aranżacjach pełnych oryginalnych, sentymentalnych pomysłów.

Miłosz Gawryłkiewicz jest trębaczem, który na co dzień współpracuje z wieloma orkiestrami, jest członkiem zespołu Kapela ze Wsi Warszawa, natomiast dla Fundacji Kreatywnej Edukacji pełni funkcję pedagoga w placówka Perpetuum Mobile, jak również producenta muzycznego i wydawcy.

Piotr Mania to świetny pianista, producent, aranżer i kompozytor, którego płyty zostały nagrodzone m.in. Fryderykiem. Współpracuje m.in. z Grażyną Łobaszewską oraz Leszkiem Możdżerem. Jest nieodzownym pianistą w projektach FKE: koncertach gordonowskich i kursach gordonowskich.

Po koncercie zapraszamy na warsztaty przyrodnicze i sensoryczne w przestrzeniach pałacowych.

Współorganizatorami wydarzenia są: Miejskie Centrum Kultury, Fundacja Kreatywnej Edukacji, Polskie Towarzystwo E.E. Gordona oraz Polski Instytut Pedagogiki E.E. Gordona.