Przejdź do treści

Siła kobiet – w czym tkwi?

15.01.2017 Minęło

Siła kobiet – w czym tkwi? – z cyklu Ostromeckie rozmowy psychologiczne

Z Joanną Czerską -Thomas i Małgorzatą Witkowską rozmawia Grzegorz Wałęsa

 

Cykl prowadzi Grzegorz Wałęsa psycholog w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy, posiadający praktykę psychologiczną w nurcie psychologii pozytywnej, poza tym podróżnik, organizator podróży charytatywnych do Afryki Zachodniej, eksplorator świata kultury arabskiej.

 

Goście:

Joanna Czerska – Thomas – Jestem marketing integratorem, ekspertem w dziedzinie marketingu. Właścicielką Agencji Marketingowej M4Bizz. Klienci mówią, że współpraca ze mną daje im spokój, bezpieczeństwo i silne wsparcie w biznesie. Pozwala im skoncentrować na tym, co dla nich najważniejsze. Jestem specjalistą PR oraz absolwentką Nowoczesnego Marketingu. Ekspertem w dziedzinie kompleksowej obsługi – od planowania do realizacji działań PR i marketingowych. Założyłam Fundację M4Bizz, która wspiera kobiety w biznesie. Piszę do Miast Kobiet.

Pasjami zaczytuję się w literaturze polskiej i zagranicznej. Lubię nowości, podróże i akcje społeczne. Należę do Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza oraz największej na świecie organizacji networkingowej BNI. Współorganizuję comiesięczne spotkania Biznes dla Kobiet oraz konferencję Charmsy Biznesu. Uczestniczę w akcji Kalendarz Kobiety Kobietom. Wspieram budowę pawilonu dla małych zwierząt w bydgoskim schronisku.

 Prywatnie jestem żoną i mamą. Prezes (kot Brytyjczyk) towarzyszy mi podczas czytania książek, a Szyszka (pies pinczer średni) stała się ulubieńcem nie tylko domowników, ale też klientów Agencji M4Bizz.

 

Małgorzata Witkowska – ukończyła PWST we Wrocławiu. Przez wiele lat aktorka Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Występowała m.in. w przedstawieniach: Dziady, Faust, Murzyni, Klub Kawalerów, Wesele, Skąpiec, Trędowata. Melodramat, Podróż zimowa, Burza i wielu innych. Doświadczenie na planie filmowym: 2008 – w M jak Miłość (pielęgniarka), 2007 – Testosteron, 2005-2008 – Pitbull, Na dobre i na złe, 2002-2010 – Samo Życie, 1997-2011 – Klan. Laureatka nagród: 2002 (Bydgoszcz) – nagroda Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, 2000, 1998, 1997, 1996 – laureatka plebiscytu na najpopularniejszą aktorkę sezonu w Teatrze Polskim w Bydgoszczy i wielu innych.

We wrześniu 2016 r., na festiwalu Festicini – Festival de Cinema Independente Małgorzata Witkowska grająca matkę w filmie „Adaptacja”, w reż. Bartosza Kruhlika, została uznana za Najlepszą Aktorkę. Na festiwalu Parma International Music Film Festival „Adaptacja” została uznana za Najlepszym Filmem Krótkometrażowym; została też doceniona na festiwalu Riga International Film Festival 2Annas na Litwie.