Przejdź do treści
Co nowego?

Sezon piknikowy w Ostromecku uważamy za otwarty!

01.05.2021 - 30.09.2021Minęło

Zespół Pałacowo Parkowy w Ostromecku

Film Sezon piknikowy w Ostromecku uważamy za otwarty

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty piknikowej! Szczegóły dotyczące wypożyczalni koszy piknikowych (1.05-30.09), m.in. tradycyjnych i wege, na stronie w zakładce OFERTA – Pikniki rodzinne.

Przed Państwem piękny, malowniczy, tajemniczy, zachwycający park liczący ponad 36 ha. Ogrody w stylu angielskim i włoskim. Możemy się w nich zagubić, ale i odnaleźć…

Aleja Schinkla, Aleja Lennégo, Aleja Alvenslebenów i Aleja Mostowskich – to nazwy nadane ostromeckim ścieżkom, które z pewnością ułatwią odkrywanie parku i indywidualne wycieczki. Nazwy alejek nie są oczywiście przypadkowe! Ich plan na specjalnie wydanych ulotkach przez MCK.

Więcej w filmie Sezon piknikowy w Ostromecku uważamy za otwarty!

Reżyseria Ewa Piątek. Wystąpili: Iwona Wasilewska, kierownik restauracji, Restauracja „Pałacowa” w Ostromecku, Mikołaj Bąkowski, szef kuchni, Restauracja „Pałacowa” w Ostromecku, Adam Gajewski, kurator Dziedzictwa Lokalnego, MUZEUM LEGEND SZYPERSKICH „Barka Lemara”, Alicja Dużyk, kurator, SEKCJA DZIEDZICTWA KULTUROWEGO i LOKALNEGO ZPP OSTROMECKO oraz koledzy z Działu Administracyjno-Gospodarczego Pałacu Nowego Dawid Bracikowski i Andrzej Grzęda. Dzieci: Aniela Wyczyńska, Sara Witek, Iga Witek. W tle utwory z płyty Aleksandry Bobrowskiej pn. Fryderyk Chopin Mazurki, zarejestrowanej na fortepianie Krall & Seidler.

Zapraszamy do odkrycia Zespołu Pałacowo Parkowego w Ostromecku – bo warto!

Kadry z filmu.

Adam Gajewski
Restauracja Pałacowa
Piknik w Ostromecku