Przejdź do treści

Pyszności za pół ceny [3-5 października]

03.10.2014 Minęło

W ramach akcji „Bydgoszcz za pół ceny” w dniach 3-5 października zapraszamy do naszej restauracji w Zespole Pałacowo-Parkowym w Ostromecku, gdzie czekać będzie specjalne menu w atrakcyjnej cenie z 50% rabatem:
1/ Gęsia polewka – Rosół z gęsi z tymiankiem podawany z lanymi kluseczkami w cenie 4,5 zł (porcja) zamiast 9 zł.
2/ Słabostka Jaśnie Pana – Grillowany kurczak na purée marchewkowym z mieszanką śródziemnomorską w cenie 12 zł (porcja) zamiast 24 zł.
3/ Jarzynowe Impresje – Szaszłyk z grillowanych warzyw na plackach z cukinii za 7,5 zł (porcja) zamiast 15 zł.
Już w najbliższy weekend rusza druga edycji akcji „Bydgoszcz za pół ceny” w ramach której bydgoskie instytucje i firmy proponują atrakcyjne rabaty na swoje usługi. Organizatorami akcji są Radio Plus Bydgoszcz i Miasto Bydgoszcz.
MCK w akcji Bydgoszcz za pół ceny
Zapraszamy!

Restauracja Zespołu Pałacowo-Parkowego w Ostromecku k. Bydgoszczy (ok. 15 km od centrum Bydgoszczy), położona jest w malowniczym, ustronnym miejscu, z niepowtarzalnym klimatem. Panuje tu cudowna, domowa atmosfera, gdzie zapewniamy profesjonalną obsługę. Sale restauracyjne z nastrojową muzyką przeznaczone są dla osób niepalących. Organizujemy imprezy okolicznościowe, takie jak chrzciny, jubileusze, komunie, wesela, wieczory taneczne, garden party, jarmarki świąteczne itp. Nasza kuchnia serwuje głównie dania kuchni polskiej, oparte na produktach regionalnych i sezonowych. Do dań polecamy bogatą ofertę win z pałacowej piwniczki. Po uczcie w restauracji zapraszamy do zwiedzania XVIII-wiecznego Pałacu Starego (Mostowskich) usytuowanego na skraju wiślanej skarpy, 40-hektarowego malowniczego parku bądź skorzystania z bogatej oferty kulturalnej przygotowanej przez Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, które zarządza obiektem.