Przejdź do treści

Piknik rodzinny w Ostromecku z Klubem Kangura, „Tydzień bliskości”

12.10.2014 Minęło

Piknik rodzinny w Ostromecku na trawie zKlubem Kangura, w ramachTygodnia bliskości”

Podczas tegorocznej, IV edycji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości, bydgoski oddział Klubu Kangura pragnie zaproponować Państwu m.in. Piknik Rodzinny w fantastycznej scenerii parku w Ostromecku, w niedzielę 12 października. Plener stwarza możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu poprzez wspólną zabawę (prosimy wziąć ze sobą kocyki i smakołyki w koszyku).

Następnie w godz. 14.00-15.30 zapraszamy do pałacowej sali na warsztaty szycia przytulanek, które prowadzi: Paulina Szyszka (www.lulaki.pl). Zapisy: alicja.duzyk@palacwostromecku.pl, ilość miejsc ograniczona.

 

Kolejne dni także obfitują w szereg atrakcji! Zapraszamy na: warsztaty chustowe oraz zabawy muzyczne, poranek w stylu eko, masaż Shantala, wykład „Rodzinne leniuchowanie na wesoło, czyli slow parenting i rodzicielstwo przez zabawę”, zajęcia jogi dla mam z maluszkami i in.; szczegóły na www.mck-bydgoszcz.pl, www.babywearinginternational.org

International Babywearing Week, czyli Międzynarodowy Tydzień Bliskości to cykl spotkań, warsztatów, pogadanek poruszających zagadnienia pozytywnego wpływu na kształtowanie się więzi pomiędzy dzieckiem, a rodzicem poprzez m.in. noszenie w chuście. Nie bez znaczenia w 2014 r. jest pojawienie się u boku Klubu Kangura znakomitego partnera – Miejskiego Centrum Kultury, bez którego niemożliwa byłaby organizacja tegorocznej edycji na taką skalę.

 

 Poznaj więcej atrakcji Bydgoszczy! Zapraszamy na stronę http://www.visitbydgoszcz.pl/index.php/pl/

Polecamy!