Przejdź do treści

Ludmiła Małecka i Artur Grudziński – Musicale świata

14.06.2015 Minęło

Ludmiła Małecka – aktorka scen muzycznych, przez wiele lat związana z Teatrem Muzycznym w Gdyni im. Danuty Baduszkowej, gdzie zagrała w spektaklach: Jesus Christ Superstar, Hair, Evita, Wichrowe Wzgórza, Atlantis – rola Adaleny, Scrooge – Izabela,Ania z Zielonego Wzgórza – Ania, Sceny Miłosne dla dorosłych, Dracula, Na Szkle Malowane w reżyserii Krystyny Jandy – rola Anioła, Męski Punkt Widzenia, Sceny Miłosne dla Dorosłych, Chicago i inne.

Artur Grudziński – pianista, kompozytor i aranżer. Muzyk w orkiestrze Teatru Roma i Teatru Muzycznego w Gdyni. Uczestniczył m.in. w spektaklach: Grease, Piotruś Pan, Miss Saigon, Cats czy Szafa.

 

The Best of Musical – to forma teatralna łącząca muzykę, piosenkę, słowo i taniec, ładunek emocjonalny dzieła, a w tym humor, miłość, gniew i smutek. Koncert to opowieść o musicalach, które są wykonywane na całym świecie w różnych językach. Usłyszymy najsłynniejsze przeboje z musicali takich jak: Les Miserables, Evita, Grease, Cabaret, Cats, Hair, Hallo Szpicbródka.