Przejdź do treści

Kolory struny emocji: ZIELONY

21.01.2017 Minęło

kolory pobudzają emocje i myśli….Podobne właściwości posiada dźwięk….. barwy i dźwięki wzbudzają w nas struny emocji….. smutek….. miłość….. przyjaźń….. lęk….. uczmy się grać na strunach życia i śmierci…… ciała….. intuicji….. radości….. wolności….. nostalgii….. budujmy siebie prawdziwego….. czującego….. świadomego…..

 

Na najbliższym koncercie muzycy poruszą w nas zielone struny. To barwa optymizmu i natury, polecana na Nowy 2017 Rok. Przy okazji zobaczymy pełne emocji, z elementami zieleni obrazy Grzegorza Pleszyńskiego, które będzie można nabyć w bardzo promocyjnej cenie.

 

Grzegorz Pleszyński – Mieszka w dwóch miastach na „B”: Bydgoszczy i Berlinie. Eksperymentuje ze sztuką wizualną i dźwiękiem. Dźwięki wydobywa z 2 trąbek, skonstruowanych z węży paliwowych, lejka kuchennego i ustników. W jego grze doszukać się można głosów dzikich zwierząt. Inspirują go także odgłosy okrętów kotwiczących w zatokach, nocne stalownie oraz ruchliwe skrzyżowania. Posługuje się często obrazami i video aby tworzyć dźwięk. Współpracował z wieloma artystami, m.in: Ann Noel, Olga Szwajgier, Jon Dobie, Ryszard Waśko, Markus Mussinghof, Zdzisław Piernik, Artur Maćkowiak, Sławek Janicki, Jerzy Mazzoll, Sław Szudrowicz, Kuba Janicki, Rafał Gorzycki.