Przejdź do treści

Bal Trzech Króli w Pałacu Nowym

10.01.2015 Minęło

Zapraszamy serdecznie na Bal karnawałowy w Pałacu Nowym w Ostromecku, pierwszy w 2015 roku! Zagra znakomity zespół pod kierownictwem Piotra Pociota – muzyka, multiinstumentalisty, doskonale znanego bydgoszczanom. Królować będą największe przeboje muzyki rozrywkowej polskiej i zagranicznej, przy których będzie można bawić się do białego rana. Restauracja Cztery Pory Roku przygotowała specjalnie dla gości wykwintne menu (w cenie biletu).

Jako, że jest to Bal Trzech Króli – jak zwykli – w Pałacu Nowym nie zabraknie owych monarchów. W ich role wcielą się: Lech Zagłoba-Zygler wiceprzewodniczący Rady Miasta, obdarzony niezwykłymi zdolnościami aktorskimi, Adam Gajewski – znany filmowiec, miłośnik Bydgoszczy oraz Andrzej Gawroński „ostromecki kaowiec” (również niezwykle uzdolniony). Trzej Królowie zaśpiewają z gośćmi kolędy. Impreza trwać będzie od godz. 20:00 do 4:00.

Menu – Bal Trzech Króli

Zupa: kolorowa zupa krem z warzyw z mgiełką śmietany

Danie główne: roladka z kurczaka z fetą i suszonymi pomidorami(na grillowanych warzywach z pieczonymi ziemniakami w rozmarynie)

Deser: strucla jabłkowa na gorąco, podana na sosie waniliowym

Kolacja zimna: karkówka ze śliwką, pasztet staropolski z żurawiną, sałatka w szynce, rolada biszkoptowo-szpinakowa z wędzonym łososiem, wrapsy ze świeżymi warzywami i kurczakiem, sałatka Cesar, pieczywo, masło;

po północy barszczyk na ciepło

Napoje: kawa, herbata, sok (0,5l/os.), woda niegazowana z cytryną (0,5/os.)