Przejdź do treści

Warsztaty Samorządu Uczniowskiego ZSO nr 6

W ZPP w Ostromecku, w czwartek 17 września odbyły się warsztaty Samorządu Uczniowskiego ZSO nr 6 w Bydgoszczy. Było to spotkanie dla uczniów z klas gimnazjalnych i licealnych, którzy chcieliby udzielać się społecznie w szkole. Podczas spotkania zaplanowano: zajęcia integracyjne, wybór Zarządu SU oraz ustalenie planu pracy na rok szkolny 2015/2016.
„- Dziękujemy za gościnę w pięknym Pałacu w Ostromecku! Warsztaty Samorządowe w Ostromecku zaliczamy do bardzo udanych. Podczas 10 godzinnego spotkania udało nam się zrealizować wszystkie zamierzone cele. Wynikiem naszego wyjazdu jest całoroczny Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego ZSO nr 6 na rok szkolny 2015/2016. Dodatkowo dzięki wyśmienitej letniej pogodzie braliśmy udział w grach i zabawach integracyjnych, w pełni korzystając z uroku ostromeckiego parku.
Zapraszamy do śledzenie efektów naszych warsztatów przez cały rok szkolny. Można nas obserwować na facebooku: https://www.facebook.com/Samorząd-Uczniowski-VI-LO-w-Bydgoszczy-345152292245490/timeline/” – podsumowała Agnieszka Grochocka,
Opiekun Samorządu Uczniowskiego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy.

Warto dodać, że ze zwiedzającą park młodzieżą mijali się na parkowych alejkach seniorzy uczestnicy pięćdziesięcioosobowej wycieczki z Torunia.
Był to dzień pełen wrażeń.

zdjęcia: Alicja Dużyk