Przejdź do treści

Urodziny Miasta – rodzinnie i licznie, Pałac Nowy

W niedzielę, 19 kwietnia 2015 roku odbywały się w ZPP w Ostromecku aż cztery imprezy. Zaczęliśmy od poranku muzycznego z cyklu Akademia dzieciom, następnie odbył się koncert muzyki rozrywkowej, salonik literacki prezentujący poezję Ewy Lipskiej oraz wernisaż fotografii.

W tej fotogalerii pokażemy Państwu co działo się w Pałacu Nowym:
– „Pomaluję cały świat” – poranek muzyczny z cyklu Akademia dzieciom, 19.04.2015, niedz., godz. 12.00, Pałac Nowy, wstęp wolny. Tym razem dr Ewelina Boesche – Kopczyńska i mgr Honorata Glaza – Gulgowska wykorzystujące metodę „aktywnego słuchania” przyciągnęły prawdziwe TŁUMY małych i większych melomanów. A co więcej, świetnie poradziły sobie z tak liczną grupę i dzieci doskonale się bawiły. Uwaga, na ostatnie przed wakacjami spotkanie z tego popularnego cyklu zapraszamy: 17.05.2015, niedz., godz.12.00, Pałac Stary, wstęp wolny.

– Koncert muzyki rozrywkowej – GO!band, 19.04.2015, niedz., godz. 16.00, Pałac Nowy, wstęp wolny
Wystąpił zespół zespół w składzie:
Małgorzata Żurańska-Wilkowska – śpiew
Jacek Cichocki – fortepian, instrumenty klawiszowe
Paweł Urowski – kontrabas
Joanna Glubiak – perkusja
Zespół GO!band promował swą nowa płytę. Program koncertu obejmował piosenki z lat 20. i 30, z Kabaretu Starszych Panów, a także autorskie utwory grupy. Małgorzata Żurańska-Wilkowska oczarowała publiczność jak zawsze 🙂

zdjęcia: Magdalena Szulc, Alicja Dużyk