Przejdź do treści

Święto Cykliczne 2015 – 14.06.2015

Kilkuset rowerzystów odwiedziło Zespół Pałacowo Parkowy w Ostromecku za sprawą Święta Cyklicznego 2015, organizowanego przez Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna w niedzielę 14 czerwca. W cieniu zabytkowych pałaców odbył się piknik rodzinny połączony z grillowaniem. Było wiele atrakcji: kiełbaski z grilla (bardzo oblegane stoisko), pokazy ratownictwa, zabawy z psami husky, wspólne ćwiczenia i atrakcje dla najmłodszych.

Na fb – Bydgoska Masa Krytyczna ukazało się takie oto podsumowanie:„Bydgoskie Święto Cykliczne 2015 przeszło do historii 🙂 Moglibyśmy napisać o nim książkę, ale najprostsze środki są najlepsze, dlatego napiszemy tylko: dziękujemy Wam za udział 🙂 Naszym założeniem było to, żebyście miło spędzili ten weekend, przy okazji ucząc się paru ważnych faktów i mamy nadzieję, że zrealizowaliśmy ten cel. Słowa podziękowania kierujemy też pod adresem sponsorów i partnerów” (…), wśród których znalazł się Zespół Pałacowo-Parkowy Pałac Ostromecko.

My ze swojej strony gratulujemy tak fajnie zorganizowanej imprezy i – oczywiście – zapraszamy za rok. Jak pokona się Fordońską, to już z górki 🙂 A przy okazji gratulujemy wszystkim dzieciom, które dały radę przejechać odcinek Stare Miasto – ZPP w Ostromecku w tak szybkim czasie:)

Zdjęcia: Grzegorz Dolata [te ładniejsze – pierwszych piętnaście :), dziękujemy za udostępnienie]

i Alicja Dużyk