Przejdź do treści

3 x Z – zazdrość, zdrada, złość 02.04.2017

To było ciekawe spotkanie, aczkolwiek o bardzo trudnej tematyce. Z terapeutką, seksuolog i psycholog Martą Żyłą rozmawiał psycholog Grzegorz Wałęsą, w ramach cyklu: Ostromeckie rozmowy psychologiczne, 2.04.2017, Pałac Nowy w Ostromecku.

Marta Żyła jest jest absolwentką SWPS kierunek Psychologia Kliniczna. Ukończyła Psychologię Transportu oraz Seksuologię Kliniczną pod merytorycznym kierownictwem prof. dr hab. Zbigniewa Lwa Starowicza. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Ukończyła również Szkołę Trenerów. Pracuje w nurcie TSR – Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest również biegłym sądowym.

Grzegorz Wałęsa – praktykujący psycholog i coach. Pracuje bazując na zasobach i możliwościach człowieka, nad ich rozwojem, zmianą, samorealizacją. Koncentruje się na zwiększaniu efektywności i realizacji celów w obszarze zawodowym i osobistym. Uwrażliwia na rolę relacji i ich znaczenie w codziennym życiu. Psycholog w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy. Podróżnik, organizator wypraw charytatywnych do Afryki Zachodniej, eksplorator świata kultury arabskiej.

PS Dziękujemy bydgoskim aktorom Karolinie i Mateuszowi za odegranie sceny związanej z zazdrością, złością i zdradą…